Akcesoria i wyposażenie
australijskiej firmy ARB znajdziesz w ofercie naszego sklepu 4x4.


Skrzynki wyprawowe
HPRC
Dodaj nowy termin imprezy
17 maja 2018
Zlot pojazdów terenowych „POLIGON OFF-ROAD” 25 sierpnia 2018
 
Zapraszamy zapaleńców jazdy w terenie tych maksymalnie zakręconych swoimi „wyżynami” i tych mniej zdesperowanych, swoimi autkami seryjnymi oraz totalnie pokręconych Quadowców
Zlot ma charakter integracyjny kładziemy nacisk na super zabawę. Jeżeli nie brałeś jeszcze udziału w tego typu imprezach to ta jest właśnie dla Ciebie poznasz nowych ciekawych ludzi podobnie zakręconych jak i zasady, jakie obowiązują na tego typu imprezach, rajdach, zlotach.
Impreza odbędzie się dnia 25 sierpnia 2018 na terenie jeleniogórskiego poligonu. Baza rajdu i zapisy na placu przy nowo wybudowanej obwodnicy Jeleniej Góry sąsiadującym bezpośrednio z poligonem. Tu będzie można zostawić lawety i przyczepy kempingowe, rozbić namioty (mapka pojawi się na stronie www.kowary4x4.pl )
Plan imprezy:
Sobota 25 sierpnia 2018
• Od godziny 7:00 – 9:00 rejestracja załóg
• Godz. 9:30 odprawa
• Godz. 10:00 start pierwszej załogi na odcinek dzienny
• ok. godz. 18:00 powrót pierwszej załogi jedzonko, piwko- integracja
• ok. godz. 22:00 ogłoszenie wyników i rozdanie nagród cd. Integracji,
Formą zabawy będzie oczywiście „przeprawówka” z PKP-ami tym razem w sześciu klasach:
Każda klasa na pokonanie tras ma limit czasu 8 godzin przekroczony czas równa się dyskwalifikacji.
„TURYSTA” – ( to prawdziwy zwiedzający turystyk) tym razem nas nie poniesie. To, co dla Was przewidujemy to trasa na pewno 100% przejezdna na kołach, będziecie się poruszać po długich szutrach zwiedzając ciekawe miejsca naszej kotliny. Wasza trasa NIE będzie przebiegać po poligonie, praktycznie objedziecie go dookoła. Stawiamy na poprawną nawigację i czytanie „Roadbooka” poziom trudności trasy jak i PKP-ów porównywalny będzie do wiosennej imprezy „Baby w Błocie”. Ograniczenia, jakie na Was nakładamy to zakaz używania wyciągarek innych niż ręczna, buda (karoseria) powinna być w 95% seryjna. Opony, na jakich będziecie się poruszać muszą być inne niż Simex (i kopie), Bogger (i kopie), Maxxis Trepador (i kopie,) Maxi Cross (i kopie), te typy opon w tej klasie są zakazane. Dopuszczony jest, lift max 2 cale, własne konstrukcje zderzaków i progów, lekkie podcięcia nadkoli oraz pałąki bezpieczeństwa. (Aby klasa powstała musi być minimum 10 pojazdów)
„ADVENTURE” – („przygoda”- inaczej zwany jako „seryjne” lub „turystyk wyczyn”) trasa przygotowana dla Was będzie 100% przejezdna na kołach tylko PKP-y będą o różnym stopniu trudności, czyli nic na siłę, nie chcecie niszczyć auta, nie musicie wszystko zależy od zaangażowania i ciśnienia zawodników. Ograniczenia, jakie na Was nakładamy to zakaz używania wyciągarek innych niż ręczna, buda (karoseria) powinna być w 80% seryjna, dozwolone są różne typy i rozmiary opon, własne konstrukcje zderzaków progów klatek i pałąków oraz tylne podcięcia i modyfikacje. W waszym przypadku uciekniemy trochę z poligonu, aby liznąć kilka ciekawych i nowych odcinków, które przy okazji udało się zorganizować. (Aby klasa powstała musi być minimum 10 pojazdów)
„WYCZYN” - ( inaczej zwany, jako „zmota” „obrzyn”) dla Was trasę przygotujemy tylko i wyłącznie na terenie poligonu, przypominamy, że macie całkowity zakaż używania wyciągarek innych niż napędzanie ludzkimi mięśniami, dozwolone są oczywiście wszystkie nawet najdziwniejsze modyfikację oraz rozmiary i typy opon, postaramy się a nawet wyjdziemy z siebie, aby Was odpowiednio sponiewierać, podtopić powywracać, będzie ciepło, bo to sierpień i czystym sumieniem można będzie Was po nurzać w błocie. (Aby klasa powstała musi być minimum 10 pojazdów)„EXTERM” - („skrajnie trudno” dokładnie to, co mówi nazwa, czyli ciąganie się na wyciągarkach i ogólnie ciężko i trudno) dla Was również trasę przygotujemy tylko i wyłącznie na terenie poligonu. Wybierzmy i znajdziemy wysokie piony trochę ostrych trawersów i olbrzymie pokłady błota trochę wody, odkurzycie swoje wyciągarki i je trochę rozgrzejecie, bo w tej klasie można używać wszystkiego, co Wam udało się skonstruować wszystkie patenty są dozwolone z wyjątkiem napędu gąsienicowego. (Aby klasa powstała musi być minimum 10 pojazdów)


„QUAD” – jedziecie po taj samej trasie, co exterem i również możecie korzystać z wyciągarek dla Was przygotujemy kilka punktów extra jak wiadomo musicie mieć trochę trudniej. Od jednego z quad-owców wyszła propozycja, aby umożliwić jazdę w team-ach kilku osobowych. Będzie taka możliwość jesteśmy najbardziej Za. Punktacja w takim wypadku będzie wyglądała następująco:, jeżeli jeden quad zdobędzie np. 80 PKP-ów a drugi z team-u np. 20 PKP-ów, suma PKP-ów to 100 dzielone na dwa to 50 PKP-ów zdobył team, z czasem przejazdu będzie podobnie, w przypadku, kiedy jeden z zawodników nie wyrobi się w czasie wyznaczonym na trasę to cały team ma niezaliczoną trasę. Formowanie w team-y odbędzie się podczas rejestracji. (Aby klasa powstała musi być minimum 10 pojazdów)
„UTV” – jeżeli zbierze się chociaż 4-5 załóg to będziecie mieli swoją klasę i będziecie jechali na tych samych zasadach co extrem i quad.
Zapisy:
Wpisowe dla załogi auta, quada i UTV ( i jakiegokolwiek innego pojazdu) wynosi 300zł. Pobieramy zaliczkę w wysokości 200zł. Wpisowe obejmuje opłatę poligonową, klamoty zwiane z imprezą, upominki dla zawodników, dodatkowe oznaczenia dla quadów (i „innych” pojazdów), wyżerkę na zapchanie kich, czyli grochówka – „dzidówka” padlina z grilla na ciepło, kawa herbata i oczywiście złoty nektar pompowany z „piwopoju” koszulki z imprezy na zamówienie za dopłatą 30zł za sztukę, rozmiary i ilość sztuk będzie podawać przy rejestracji. Podczas posiłku, przed i po ogłoszeniu wyników będzie przygrywać nam jakaś muzyka będzie się można trochę powyginać jak komuś jeszcze sił starczy, grać będziemy długo do nocy. Zgłoszenia wysyłamy wyłącznie za pomocą formularza umieszczonego na stronie www.kowary4x4.pl. Po otrzymaniu zgłoszenia odsyłamy email z potwierdzeniem zapisu i z numerem konta, na które wpłacamy zaliczkę. Po otrzymaniu zaliczki załoga wpisywana jest na listę startową. Numer przydzielony na liście startowej jest równocześnie numerem startu w dniu imprezy, nie będzie losowań ani wyboru numerów. Szczegóły wkrótce na stronie www.kowary4x4.pl. W razie niejasności proszę dzwonić na telefony podane w „kontaktach”.
 
Organizator: kowary4x4
Miejsce: Jelnia Góra
Kontakt: Stasinski Jarosław SIWULUS
Telefon: 513153693 513153696
e-mail: administracja@kowary4x4.pl
WWW: http://www.kowary4x4.pl
 
Wcześniejsze edycje:
-
-
<< powrót

Dodaj nowy termin imprezy
Aktualności ze sklepu 4x4:

2018-12-06
Nowe modele opon BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3 w naszej ofercie.
2018-11-30
Powiększamy ofertę płyt montażowych wyciagarek, do montażu w oryginalny zderzak.
2018-11-20
Wracamy do grona oficjalnych delerów Front Runner
2018-11-09
Nowe wersje zadaszeń 270 stopni Rhino Rack Batwing.
2018-11-07
Silnik wyciągarki Bowmotor 2 plus w wersji 24V już dostępny w naszym sklepie.
2018-10-31
W dniu 2 listopada nie pracujemy.
2018-10-17
Nowy katalog zawieszeń OLD MAN EMU.
2018-10-16
Tylko dwa tygodnie do końca promocji na blokady ARB.
2018-10-10
Pokrowiec, torba na trapy ARB TRED PRO w naszej ofercie.
2018-09-06
Safari Snorkel Nissan Navara D23 NP300 2015-
2018-09-05
Tuleje zawieszenia SuperPro do Ford Ranger PX II 2015- w naszej sprzedaży.
2018-09-03
Nowa promocja na blokady ARB! Zapraszamy!
2018-07-19
Komplety sprzęgła KNI28509 z kołem jedno masowym do Patrola Y61 z silnikiem ZD30 ponownie dostępne.
2018-06-29
Amortyzatory BP-51 do Nissana Patrola dostępne w naszej sprzedaży.
2018-06-26
Wodoszczelne torby Rhino Rack na bagażniki dachowe

1 2 3 4 5 6 7
 
 X