Akcesoria i wyposażenie
australijskiej firmy ARB znajdziesz w ofercie naszego sklepu 4x4.


Tuleje zawieszenia


Bagażniki dachowe

Dodaj nowy termin imprezy
7-11 czerwca 2023
Kaszubski weekend
 
W długi weekend czerwcowy zapraszamy na podróż podczas której przemierzymy Kaszuby wzdłuż i wszerz.

Przygotowana przez nas trasa jest malownicza, łatwa i przyjemna – poruszać będziemy się drogami polnymi i leśnymi pełnymi piasku, a czasami błota - dlatego też zapraszamy całe rodziny i wszystkich tych, którzy ponad topienie i ciąganie się w błocie stawiają radość podróżowania i poznawania nowych miejsc, tym bardziej, że będziemy podziwiać miejsca, bez których nie da się opowiedzieć o historii Kaszub. Zobaczymy między innymi tajemnicze kamienne kręgi, odwiedzimy malowniczy skansen żeby przekonać się jak niegdyś wyglądało codzienne życie na Kaszubach, sprawdzimy czy najstarsza elektrownia wodna w Europie nadal działa, zajrzymy do krzyżackiego zamku, a w końcu przesiądziemy się na kajaki i sprawdzimy jaki jest poziom na rzece Słupi.

Przejedziemy wspólnie około 350 kilometrów, ale będzie to podróż bez ciśnienia z ciekawymi opowieściami w tle. Całą trasę pokonamy jadąc w kolumnie za prowadzącym. Do tego noclegi w klimatycznych, czasem dzikich miejscach (niezbędne wyposażenie biwakowe).

Trasa wyprawy jest przejezdna dla każdego samochodu z napędem 4x4 na oponach AT, od Uczestników wymagamy posiadania sprawnego radia CB.

Szczegóły: https://x-plore4x4.pl/kaszubskiweek3.html
 
Organizator: X-PLORE 4x4
Miejsce: Kaszuby
Kontakt: Jarek
Telefon: +48575505996
e-mail: biuro@x-plore4x4.pl
WWW: http://www.x-plore4x4.pl/kaszubskiweek3.html
 
Wcześniejsze edycje:
https://x-plore4x4.pl/galeriakaszubskiweek1.html
-
<< powrót

Dodaj nowy termin imprezyX