Akcesoria i wyposażenie
australijskiej firmy ARB znajdziesz w ofercie naszego sklepu 4x4.


Tuleje zawieszenia


Bagażniki dachowe

Dodaj nowy termin imprezy
10-12 listopada 2023
Zamojski weekend 4x4
 
Serdecznie zapraszamy na weekendową podróż wokół Zamościa, pełną malowniczych widoków, historii, zabytków i ciekawych opowieści.

Przygotowana przez nas trasa jest niezwykle malownicza, będziemy się poruszać drogami szutrowymi, leśnymi i polnymi, czasami wiodącymi przez urokliwe lessowe wąwozy, będziemy podziwiać zachwycające krajobrazy zamojszczyzny oraz zmagać się ze zróżnicowanym terenem. Wyjazd jednak ma charakter rodzinny i turystyczny więc nie będzie topienia samochodów i demolowania zawieszenia, będzie za to frajda niczym nieskrępowanej podróży.

Po drodze zwiedzimy ruiny pałacu i XVI-wiecznego zamku, poznamy historię niezwykłych bohaterów, którzy niegdyś wpływali na losy całej Rzeczypospolitej szlacheckiej, odwiedzimy pole walki największej bitwy kawaleryjskiej XX wieku oraz zawitamy do zamojskiej twierdzy. Naszą przygodę zakończymy spacerem po jednym z piękniejszych rynków w Europie.

Trasa wyprawy jest przejezdna dla każdego samochodu terenowego i samochodu typu SUV z napędem 4x4 na oponach AT. Pokonamy ją jadąc w kolumnie za prowadzącym.

Szczegóły >> https://x-plore4x4.pl/zamojskie5.html
 
Organizator: X-PLORE 4x4
Miejsce: Okolice Zamościa
Kontakt: Jarek
Telefon: 575 505 996
e-mail: biuro@x-plore4x4.pl
WWW: http://www.x-plore4x4.pl/zamojskie5.html
 
Wcześniejsze edycje:
-
-
<< powrót

Dodaj nowy termin imprezyX