Akcesoria i wyposażenie
australijskiej firmy ARB znajdziesz w ofercie naszego sklepu 4x4.


Tuleje zawieszenia


Bagażniki dachowe

Dodaj nowy termin imprezy
22-24 września 2023
W krainie Wygasłych Wulkanów
 
Zapraszamy do znajdującej się na Dolnym Śląsku Krainy Wygasłych Wulkanów, czyli na Pogórze i w Góry Kaczawskie, gdzie chcielibyśmy pokazać Wam to co jest w niej najpiękniejsze, nie tylko krajobrazowo ale i historycznie.

Przygotowana przez nas trasa jest niezwykle malownicza, będziemy się poruszać drogami szutrowymi, leśnymi i polnymi, będziemy podziwiać zachwycające krajobrazy z pozostałościami wulkanów w tle oraz zmagać się ze zróżnicowanym terenem. Wyjazd jednak ma charakter turystyczny więc nie będzie topienia samochodów i demolowania zawieszenia, będzie za to frajda niczym nieskrępowanej podróży.

Po drodze zwiedzimy ruiny paru zamków i pałaców, zatrzymamy się u stóp wulkanicznego krateru żeby już po chwili móc podziwiać widoki z jego szczytu. Zapierające dech w piersiach widoki oglądać będziemy również z tajemniczej wieży widokowej, która wcześniej wcale nią nie była oraz odwiedzimy niezwykły, wpisany na listę UNSECO, kościół pokoju.
A do tego mnóstwo ciekawych opowieści, które będą towarzyszyć nam przez cały czas na radyjku.

Trasa wyprawy jest przejezdna dla każdego samochodu terenowego i samochodu typu SUV z napędem 4x4 na oponach AT. Pokonamy ją jadąc w kolumnie za prowadzącym.

Szczegóły >> https://x-plore4x4.pl/wulkan6.html
 
Organizator: X-PLORE 4x4
Miejsce: Pogórze Kaczawskie
Kontakt: Jarek
Telefon: 575 505 996
e-mail: biuro@x-plore4x4.pl
WWW: http://https://x-plore4x4.pl/wulkan6.html
 
Wcześniejsze edycje:
-
-
<< powrót

Dodaj nowy termin imprezyX