Akcesoria i wyposażenie
australijskiej firmy ARB znajdziesz w ofercie naszego sklepu 4x4.


Tuleje zawieszenia


Bagażniki dachowe

Dodaj nowy termin imprezy
27 grudnia 2024 - 18 stycznia 2025
CZAD ALE CZAD!
 
SELFDRIVE W CZADZIE - OTO PRZYGODA DLA WYBRAŃCÓW!
Ale Czad! Tak powie każdy, kto usłyszy gdzie byłeś! Czad to niezwykle niszowa destynacja. Statystycznie więcej Europejczyków staje co roku na Mt. Evereście niż wyjeżdża do Czadu!

W Czadzie znajduje się jeden z najdzikszych i najbardziej tajemniczych fragmentów Sahary – wpisana do UNESCO Wyżyna Ennedi. To właściwie inna planeta, niesamowite formacje skalne, mury, iglice, baszty, a przede wszystkim największe na świecie nagromadzenie naturalnych łuków skalnych! Do tego urocze guelty, czyli kaniony ze źródłami wody, stanowiące miniaturowe oazy i centrum życia dla okolicznych zwierząt.
Również tutaj znajduje się największe „pojezierze” Sahary – jeziora Onianga, ukryte pośród wydm i skał.
Dla odmiany na południu, w strefie Sahelu, w dostępnym tylko kilka miesięcy w roku Parku Narodowym Zakouma spotkać można w naturalnym środowisku rozliczne antylopy, lwy, żyrafy, największe w centralnej Afryce skupisko słoni oraz krokodyle!

Na wyjazd zapraszamy z tych, którzy poszukują przede wszystkim przestrzeni, dziewiczości i unikalnych destynacji. W Czadzie na próżno szukać infrastruktury turystycznej, nawet podstawowe towary są trudno dostępne. Wszędzie jest bardzo daleko, drogi są wyjątkowo wyboiste, a wszędobylski kurz stanie się waszym „drugim ubraniem”. Gotowi na wyzwanie?
 
Organizator: Przygody4x4.pl
Miejsce: Czad
Kontakt: Miłosz Kaleciński
Telefon: +48 504 238 603
e-mail: biuro@przygody4x4.pl
WWW: http://przygody4x4.pl/wyprawy4x4/czad4x4selfdrive/
 
Wcześniejsze edycje:
-
-
<< powrót

Dodaj nowy termin imprezyX