Akcesoria i wyposażenie
australijskiej firmy ARB znajdziesz w ofercie naszego sklepu 4x4.


Tuleje zawieszenia


Bagażniki dachowe

Dodaj nowy termin imprezy
4-21 września 2024
MONGOLIA W KRAINIE SZAMANÓW
 
MONGOLIA - KRAINA WOLNOŚCI, NIEZMIERZONYCH PRZESTRZENI I DZIEWICZYCH KRAJOBRAZÓW
Mongolia to podróżnicze marzenie, które z nami możesz urzeczywistnić! To najrzadziej zaludniony kraj na świecie. Miejsce, gdzie odetchniesz pełną piersią, poczujesz wolność, przestrzeń i spokój ducha wszystkimi zmysłami.

Na tej wyprawie wspólnie przemierzymy bezkresne stepy i góry. Dni będą upływać na kontemplacji otaczających Cię niesamowitych krajobrazów. Dotrzesz w miejsca tak odległe, że niewyobrażalne dla przeciętnego Europejczyka.

Przejedziesz potężne i zdające się nie mieć końca doliny, zabiwakujesz na dzikich mongolskich pustkowiach, pod niebem rozgwieżdżonym do granic wyobraźni. Wraz z nami spotkasz szamana, spróbujesz posłuchasz słynnych mongolskich śpiewów gardłowych.

Unikalną atrakcją tej wyprawy jest spotkanie i nocleg u Tsataan, zwanych też hodowcami reniferów. To ostatni nomadzi w mongolskiej tajdze. Do obozu Tsataan pojedziemy konno przez stepy i tajgę.

Nie daj się jednak zwieść, nie będzie łatwo! Długa trasa, wszechobecny pył, wyjątkowo kiepskie drogi – Mongolia to wyzwanie godne prawdziwych podróżników. Dołącz do nas!
 
Organizator: Przygody4x4.pl
Miejsce: Mongolia
Kontakt: Miłosz Kaleciński
Telefon: +48 504 238 603
e-mail: biuro@przygody4x4.pl
WWW: http://przygody4x4.pl/wyprawy4x4/mongolia4x4/
 
Wcześniejsze edycje:
-
-
<< powrót

Dodaj nowy termin imprezyX