Akcesoria i wyposażenie
australijskiej firmy ARB znajdziesz w ofercie naszego sklepu 4x4.


Tuleje zawieszenia


Bagażniki dachowe

Dodaj nowy termin imprezy
19-21 kwietnia 2024
W krainie Wygasłych Wulkanów
 
Zapraszamy na kolejną edycję rodzinnej weekendowej wyprawy po bezdrożach znajdującej się na Dolnym Śląsku Krainy Wygasłych Wulkanów.

Przygotowana przez nas trasa jest niezwykle malownicza, będziemy się poruszać drogami szutrowymi, leśnymi i polnymi, będziemy podziwiać zachwycające krajobrazy z pozostałościami wulkanów w tle oraz zmagać się ze zróżnicowanym terenem. Wyjazd jednak ma charakter turystyczny więc nie będzie topienia samochodów i demolowania zawieszenia, będzie za to frajda niczym nieskrępowanej podróży.

Po drodze zwiedzimy ruiny paru zamków i pałaców, zatrzymamy się u stóp wulkanicznego krateru żeby już po chwili móc podziwiać widoki z jego szczytu. Zapierające dech w piersiach widoki oglądać będziemy również z tajemniczej wieży widokowej, która wcześniej wcale nią nie była oraz odwiedzimy niezwykły, wpisany na listę UNSECO, kościół pokoju.

A do tego mnóstwo ciekawych opowieści, które będą towarzyszyć nam przez cały czas na CB.
Trasa wyprawy jest przejezdna dla każdego samochodu terenowego i samochodu typu SUV z napędem 4x4 na oponach AT. Pokonamy ją jadąc w kolumnie za prowadzącym.

Szczegóły>> https://x-plore4x4.pl/wulkan8.html
 
Organizator: X-PLORE 4x4
Miejsce: Pogórze Kaczawskie
Kontakt: Jarek
Telefon: +48575505996
e-mail: biuro@x-plore4x4.pl
WWW: http://www.x-plore4x4.pl/wulkan8.html
 
Wcześniejsze edycje:
-
-
<< powrót

Dodaj nowy termin imprezyX