Akcesoria i wyposażenie
australijskiej firmy ARB znajdziesz w ofercie naszego sklepu 4x4.


Tuleje zawieszenia


Bagażniki dachowe

Dodaj nowy termin imprezy
17-19 maja 2024
Sandomierski pierścień, czyli wąwozy, winnice i niezwykłe miejsca
 
Zapraszamy na kolejną edycję dwudniowej rodzinnej podróży urokliwymi drogami biegnącymi pośród malowniczych sadów i przepięknych lessowych wąwozów, których tak wiele w okolicach Sandomierza.

Pokażemy Wam również, że to miejsce upraw i produkcji wina (jak twierdzą koneserzy najlepszego w kraju) i to właśnie w jednej z tutejszych, rodzinnych winnic zatrzymamy się i dokonamy degustacji lokalnych win i serów.

Przygotowana przez nas trasa jest malownicza, łatwa i przyjemna dlatego też zapraszamy całe rodziny i wszystkich tych, którzy ponad topienie się w błocie i ciąganie się stawiają radość podróżowania i poznawania nowych miejsc, tym bardziej, że oprócz winnicy, zwiedzimy również niezwykłe wnętrza odrestaurowanego, XVIII-wiecznego dworu, malownicze ruiny XVI-wiecznego zamku oraz ruiny pałacu. Będzie również zwiedzanie niezwykłych sandomierskich podziemi oraz przepięknej starówki. A do tego mnóstwo ciekawych opowieści, które będą towarzyszyć nam przez cały czas na CB.

Trasa wyprawy jest przejezdna dla każdego samochodu z napędem 4x4 na oponach AT. Pokonamy ją jadąc w kolumnie za prowadzącym.

Szczegóły >> https://x-plore4x4.pl/pierscien7.html
 
Organizator: X-PLORE 4x4
Miejsce: Okolice Sandomierza
Kontakt: Jarek
Telefon: +48575505996
e-mail: biuro@x-plore4x4.pl
WWW: http://www.x-plore4x4.pl/pierscien7.html
 
Wcześniejsze edycje:
-
-
<< powrót

Dodaj nowy termin imprezyX