Akcesoria i wyposażenie
australijskiej firmy ARB znajdziesz w ofercie naszego sklepu 4x4.


Tuleje zawieszenia


Bagażniki dachowe

Dodaj nowy termin imprezy
7 kwietnia 2024
SUV-em w Beskid Niski.
 
SUV-em w Beskid Niski.
Posiadacze SUV-ów zadają sobie i nam pytanie, czy moje auto poradzi sobie na takiej trasie. W odpowiedzi na Wasze sugestie przygotowaliśmy trasę dostosowaną do możliwości każdego SUV-a.
Zapraszamy posiadaczy samochodów typu SUV na niedzielną tułaczkę po malowniczym Beskidzie Niskim w dniu 07.04.2024.Wyjazd będzie też świetną rozrywką dla dzieci –przyjeżdżajcie więc całymi rodzinami. Skupimy się tutaj na zwiedzaniu i poznawaniu historii tego pięknego regionu oraz podziwianiu widoków.
Beskid Niski to magiczna kraina, ostatnie dzikie i najmniej zagospodarowane góry w Polsce. Bogactwo kulturowe rejonu zostało od stuleci ukształtowane przez mieszkającą tu ludność Łemkowską. Charakterystycznymi elementami krajobrazu są unikatowe na skalę światową Cerkwie oraz przydrożne kamienne krzyże i kapliczki. Cmentarze z I wojny światowej, mimo że są miejscami pochówku, to są też prawdziwymi perłami architektury. Doliny w których niegdyś tętniło życie do dziś pozostały opuszczone po akcji „Wisła”. To wszystko możemy zobaczyć zjeżdżając z utartych szlaków.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty posiadaczy samochodów terenowych oraz suv. Pod okiem licencjonowanego przewodnika beskidzkiego będziemy mogli zwiedzić tę magiczną krainę. Wyprawa ma charakter turystyczny. Poruszać będziemy się za przewodnikiem po widokowych drogach asfaltowych i szutrowych. Zatrzymamy się przy kilku ciekawych obiektach, o których kilka słów opowie przewodnik beskidzki.
Plan wyjazdu:
10.00 - spotkanie uczestników w Dukli. Wyjazd na trasę turystyczną. Do przejechania mamy około 100 km. Jedziemy za samochodem organizatora. Zatrzymamy się między innymi przy cmentarzach z I wojny światowej oraz przy wspaniałych łemkowskich cerkwiach. W połowie trasy zrobimy przerwę obiadową przy ognisku. Zakończenie wyjazdu około godziny 17 w Dukli.
Co do wyposażenia samochodu: najważniejsze to załoga z pozytywnym nastawieniem i dobry humor .
Całkowity koszt wyjazdu – 160 pln/samochód.
Cena zawiera: opracowanie trasy i prowadzenie po niej, organizację ogniska, opiekę organizatora, naklejkę.
Cena nie zawiera: kosztów paliwa, wyżywienia, ewentualnych strat w autach i sprzęcie uczestników.
Impreza odbędzie się przy udziale min. 5 samochodów. Ze względów organizacyjnych ilość samochodów ograniczona.
Zapisy Messengerem na Offroadowe Tułaczki. Wpisowe w kwocie 60pln należy wpłacić do 02.04.2024 (numer konta prześlemy Messengerem). Pozostała kwota (100 pln) płatna na miejscu. W przypadku rezygnacji z wyjazdu po 02.04.2024 wpisowego nie zwracamy. Po dokonaniu rezerwacji (zaksięgowaniu pieniędzy na koncie) prześlemy na messenger potwierdzenie udziału.
W przypadku niezebrania minimalnej liczby uczestników (5 załóg), poinformujemy osoby, które dokonały rezerwacji o tym fakcie Messengerem w środę 03.04.2024 a wpłacone wpisowe zwrócimy.
W razie pytań proszę dzwonić: Andrzej – 664 015 984.
 
Organizator: Offroadowe Tułaczki
Miejsce: Podkarpacie
Kontakt: Andrzej
Telefon: 664015984
e-mail: offroadowe.tulaczki@op.pl
WWW: http://offroadowetulaczki.pl/
 
Wcześniejsze edycje:
-
-
<< powrót

Dodaj nowy termin imprezyX