Akcesoria i wyposażenie
australijskiej firmy ARB znajdziesz w ofercie naszego sklepu 4x4.


Tuleje zawieszenia


Bagażniki dachowe

Dodaj nowy termin imprezy
24-26 maja 2024
W cieniu Srebrnej Góry
 
Zapraszamy na kolejną edycję weekendowego rodzinnego wypadu do Kotliny Kłodzkiej, niezwykle urokliwej części Dolnego Śląska, której niewątpliwie jednym z bardziej rozpoznawalnych miejsc jest twierdza Srebrna Góra uważana obecnie za największą górską twierdzę Europy, a którą obraliśmy za główny cel naszej wyprawy.

Ziemia Kłodzka to jednak nie tylko militarne pomniki minionej historii lecz również kraina pełna zamków i pałaców oraz kraina niezwykle piękna i zróżnicowana terenowo gwarantująca wiele wrażeń dla miłośników off-roadu.

Przygotowana przez nas trasa jest niezwykle malownicza, będziemy poruszać się drogami szutrowymi, leśnymi i polnymi, będziemy podziwiać zachwycające krajobrazy Kotliny Kłodzkiej oraz zmagać się ze zróżnicowanym terenem. Wyjazd jednak ma charakter rodzinny i turystyczny więc nie będzie topienia samochodów i demolowania zawieszenia, będzie za to frajda niczym nieskrępowanej podróży.
Po drodze zawitamy do twierdzy, odwiedzimy tajemniczy pałac będący prawdziwą perełką tych okolic, zwiedzimy kłodzkie podziemia, w górach zajrzymy do opuszczonej wioski a na koniec zwiedzimy pałac, którego wnętrza zachwycą nawet najbardziej odpornych na piękno.

A do tego wszystkiego mnóstwo ciekawych opowieści, które będą towarzyszyć nam przez cały czas na CB.

Trasa wyprawy jest przejezdna dla każdego samochodu terenowego i samochodu typu SUV z napędem 4x4 na oponach AT. Pokonamy ją jadąc w kolumnie za prowadzącym.

Szczegóły >> https://x-plore4x4.pl/srebrnav8.html
 
Organizator: X-PLORE 4x4
Miejsce: Kotlina Kłodzka
Kontakt: Jarek
Telefon: +48575505996
e-mail: biuro@x-plore4x4.pl
WWW: http://www.x-plore4x4.pl/srebrnav8.html
 
Wcześniejsze edycje:
-
-
<< powrót

Dodaj nowy termin imprezyX