Akcesoria i wyposażenie
australijskiej firmy ARB znajdziesz w ofercie naszego sklepu 4x4.


Tuleje zawieszenia


Bagażniki dachowe

Dodaj nowy termin imprezy
16 czerwca 2024
Wilczym Tropem.
 
Wilczym tropem.
Zapraszamy na kolejną offroadową tułaczkę po Podkarpaciu. Tym razem odwiedzimy Kotlinę Sandomierską –jej część zwaną Zapadliskiem Podkarpackim.
Spotykamy się w niedzielę 16.06.2024 w Jasionce koło Rzeszowa o godzinie 10.00.
Trasę zakończymy nad zalewem Wilcza Wola około godziny 16. 00.
Wyprawa ma charakter turystyczny i jest przeznaczona dla posiadaczy samochodów z napędem 4×4. Trasy będą ułożone i zaplanowane tak, że nawet rozpoczynający swoją przygodę z offroadem spokojnie sobie poradzą, a jak nie – to pomożemy . Poruszać będziemy się za przewodnikiem po widokowych drogach asfaltowych, szutrowych i polnych. Do przejechania mamy około 100 km. Co do wyposażenia samochodu to: zaczepy przód, tył w razie potrzeby wyciągnięcia samochodu z opresji, najważniejsze to załoga z pozytywnym nastawieniem i dobry humor. Osoby które boją się że mogą porysować samochód o zarośla – proszę go okleić. Koszt wyjazdu 160 zł./samochód.
Cena zawiera: opracowanie trasy, prowadzenie po trasie, naklejkę. Cena nie zawiera: kosztów paliwa, ewentualnych strat w autach i sprzęcie uczestników.
Zgłoszenie udziału: Email – offroadowe.tulaczki@op.pl Fb – messenger – offroadowe tułaczki.
Ze względów organizacyjnych ilość samochodów ograniczona. Zaliczkę w wysokości 60 zł. należy wpłacić do 12.06.2024, pozostała kwota (100 zł.) płatna na miejscu. Warunkiem wpisania na listę jest skontaktowanie się z nami poprzez FB- messenger oraz wpłata wpisowego.
W przypadku niezebrania minimalnej liczby uczestników (5 załóg), poinformujemy osoby, które dokonały rezerwacji o tym fakcie telefonicznie lub messenger-em do 14.06.2024, wpłacone wpisowe zwrócimy.
Więcej informacji: Andrzej – 664 015 984
 
Organizator: Offroadowe Tułaczki
Miejsce: Podkarpacie
Kontakt: Andrzej
Telefon: 664015984
e-mail: offroadowe.tulaczki@op.pl
WWW: http://offroadowetulaczki.pl/
 
Wcześniejsze edycje:
-
-
<< powrót

Dodaj nowy termin imprezyX